Bağış Yap

Bağış Yap

ŞEHİTLERİMİZLE BİRLİKTE OLAMIYORSAK ,GAZİLERİMİZE VE ŞEHİT AİLELERİMİZE DESTEK OLALIM.

Neden Bağış Yapmalıyım?

Van Güvenlik Koruyucuları ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Kurulduğu günden beri klasik sanatlarımızın, musikimizin yaşatılması için  çalışmalar yapıldı. Kurslar açıldı, konserler düzenlendi. Tarih sohbetleri ve dersleri verildi. Kültür coğrafyamızı tanıtıcı geziler tertiplendi. Manevî değerlerimiz ve kıymet hükümlerimizin yaşatılması ve tanıtılması için programlar hazırlandı. Millî tarih, millî dil ve dinden beslenmeyen nesillerin kaybedileceğini asla unutulmadı.

Böylece Derneğimiz, 1966 yılından itibaren, hizmeti Allahın kendisine bir tebessümü olarak görenlerin çalıştığı, insanlara ve cemiyete hiçbir karşılık beklemeden faydalı olma anlayışı ile seviyeli, özenilen, siyasî faaliyetlerden uzak, güvenilen, itibarlı, bir hizmet kapısı oldu.  Bu hizmetin gerçekleştirilmesinde bizlere öncülük eden başta fikir ve isim babamız Hüsamettin Ergül Beyefendiye teşekkür ederiz.

Siz de yapacağınız bağışlarla Van kültürünün halkımıza ulaştırılmasına katkıda bulunabilirsiniz. Unutmayın, yapacağınız bağışlarla van halkı kültürünü daha yakından tanıyabilecek. Desteğinizle halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz.


Bağış Tutarı


Bilgileriniz

T.C Kimlik No :*
Adınız Soyadınız :*
E-posta Adresiniz*
Cep Telefonu : *
Bağış Yaptığınız Bankayı Seçiniz *Banka Bilgilerimiz

Ziraat Bankası Van Beşyol Şubesi


(0432) 215 85 19
Şerefiye Mahallesi Ordu caddesi Askerlik Şubesi Yanı Van, Türkiye

Bize Ulaşın

 
 
 


 

Mail Bültenimiz
Derneğimiz İle Alakalı Tüm Haberlere Ulaşmak İçin Mail Bültenimize Abone Olabilirsiniz.